Salı, Şubat 20İKİNCİ EL EŞYA - ANTALYA SPOT
Shadow

Antalya İkinci El Eşya Spotcu

Ev eşyalarının yanı sıra akıllı telefon, tablet, plazma TV, bilgisayar gibi elektronik ürünler alanında da eski eşyalarınız değerinde satın alınmaktadır.

Plazmalar, playstation’lar, laptop’lar ve beyaz eşyalar arasında da ekonomik bütçelerde ürün satışı yapılmaktadır.

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Antalya ikinci el eşya tüm eşyaların alımında öncelikle gerekli bakımları ve onarım çalışmalarını tamamlamakta, bu şekilde eşyaların sıfır ürün kalitesinde sunulması sağlanmaktadır.

Bu alanda Antalya ikinci el eşya alan yerler arasında oldukça geniş bir hizmet ağı bulunan Antalya İkinci el eşya firmamız, irtibata geçerek anlaşma sağlamanız halinde anında evinizden eşyalarınızı satın almaktadır.

İkinci el eşya alım satım işlerimize Antalya da devam etmekteyiz.

Antalya Spotçu

Antalya’da hizmet verdiğimiz bölgelerden birisi de
Murat paşa Bölgesi. Buradaki çalışmalarımızı Antalya’nın diğer ilçelerinde olduğu gibi Murat paşa ikinci el eşya alan yerler çatısı altında yürütüyoruz.
Yüksek standarttaki hizmetimiz ve sunduğumuz olanaklarla Kepez ikinci el eşya alan yerler olarak semt sakinlerinin hizmetinizdeyiz.

Sizler de satmak istediğiniz ikinci el ofis mobilyası ve ikinci el ev eşyalarınız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ev eşyası kategorisinde herhangi bir sınırlama koymamaktayız.

Akıllı telefon, tablet, süpürge, fırın, beyaz eşyalar ve mobilyalar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü ev ve ofis mobilyası satın almaktayız.

Hemen Ara