Salı, Şubat 20İKİNCİ EL EŞYA - ANTALYA SPOT
Shadow

İkinci El Ankastre Alan Yerler

İkinci El Ankastre Alan Yerler

Bazı eşyaları değiştirmek daha kolay olsa da büyük eşyaları değiştirmek hem masraf hem zahmet açısından gözünüzde büyüyebilir.

Bunların başında da herhalde ankastre ürünler gelmektedir. Eğer eski ankastre ürünlerinizden kurtulmaya karar verdiyseniz ama bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız hemen bizi arayın!

Biz eski ankastre ürününüzü sizden o ürün ederi kadarıyla satın alalım ve Antalya spot mağazamızda yeni sahipleriyle buluşturalım.

Siz de hem eski eşyanızı satarak yenisi için masrafınızı azaltın hem de bu eşyaları evinizden nasıl atacağınıza dair telaşa girmeden onlardan kurtulun.

Eğer eski ankastre ürünlerinizin hala çalışabilir durumda olduğunu düşünüyorsanız bizi 7 gün boyunca arayarak ulaşabilir ve ürünleri bize satabilirsiniz.

ANTALYA İKİNCİ EL ANKASTRE ALANLAR

 

İkinci El Davlumbaz Alan Yerler

Davlumbaz, evinizin özellikle de mutfağınızın yemek kokularıyla kokmasını engellerken oldukça işlevsel olabilmektedir.

Ama örneğin eğer ki mutfak eşyalarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz ve davlumbazınızı da yeni eşyalara uyumlu olarak değiştirmek istiyorsanız ve bu sebeple eskisinden kurtulmaya kararlıysanız hemen bizi arayın.

Antalya spot mağazası olarak evinize kadar gelip davlumbazınızı sizden satın ulaşın Böylece sıfır ürün alacak durumu olmayan ama hala sağlam bir ikinci el ürün arayanlarla ikinci el davlumbazınızı buluşturalım.

Eğer davlumbazınızı satmaya karar verirseniz bize whatsapp ya da e-posta yoluyla ulaşabilir, davlumbazınızın fotoğrafını atabilirsiniz.

Biz de size davlumbazınızın ederini söyleriz ve anlaşırsak kapınıza kadar gelip sizden ürünü satın alırız.

Hemen Ara