Salı, Şubat 20İKİNCİ EL EŞYA - ANTALYA SPOT
Shadow

İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

 

ikinci el eşya sektöründe gerçek fiyat garantisi ve yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Firma olarak dürüstlük ilkemizden hiçbir zaman ödün vermediğimizden kuruluşumuzdan itibaren bu sektör içinde büyüyüp bu duruma gelebildik.

Antalya İkinci El EşyaMüşterilerimiz de bunu bildiğinden, Antalya da ikinci el eşya alanların tercihleri arasında yer alıyoruz.

İkinci el eşya olarak zengin ürün yelpazemiz ile sadece ikinci el eşya satın almak için değil, evinizde bulunan ve artık kullanmadığınız eşyaları (klima, ocak, fırın, mobilya,baza gibi) değerinden satmak istiyorsanız siz de bize 0542 734 92 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında antika ürünlerinizi de değerinden alınıp satılır.

Kaliteli ve güvenilir olarak az kullanılmış olan ikinci el eşyayı nerden bulabilirim ve nasıl irtibat sağlayabilirim diye kafanızda takılan sorulan mevcut ise sorularınızın çözümünü Hurma ikinci el eşya alımı ve satımı olarak sizlere hizmet vererek çözmekteyiz.

Elimizde fazla kullanılmamış kaliteli ve size problem çıkarmayacak olan ve ufak çaplarda işinizi görebilecek kalitede ikinci el eşya bulunmaktadır.

Hurma ikinci el eşya olarak bizimle irtibata geçebilmeniz için whatsapp üzerinden 0542 734 92 30 telefon numarası ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Sadece ikinci el eşya alımı için değil bunun yanında eğer elinizde ikinci el eşya bulunuyor ise bunları bizim ile değerlendirme fırsatını size sunmaktayız.

Hemen Ara