Salı, Şubat 20İKİNCİ EL EŞYA - ANTALYA SPOT
Shadow

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Tek bir sefer dahi kullanılan eşyalar ikinci el eşya statüsüne girmekte olup eşyanın değerini belirleyen en önemli kriter kullanılabilirlik seviyesidir.

Kepezde yaşıyorsanız ve ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız Antalya ikinci el eşya pazarında bu eşyalarınızı değerlendirmeniz mümkündür.

Az kullanılan eşyalar daha yüksek fiyatlar ile alıcı bulurken aynı zamanda antika değerine sahip olan eşyalar için de ayrı fiyatlandırmalarda bulunulmaktadır.

Antalya spot pazarında yapılan değerlendirmeler sonucunda eşyalara fiyat biçilmektedir.

Ancak burada önemli olan ikinci el eşya alımı için tercih edilen spot firmasının hizmet anlayışı ve sektördeki deneyimidir.

Çünkü müşterilerine öncelik veren köklü firmalar daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır.

Türkiye her geçen gün gelişmeye ve ekonomisini büyütmeye devam ederken büyüyen ekonomi içerisinde insanların alım güçleri de artmaya devam etmektedir.

Ancak hala ekonomik sınıflar arasında derin uçurumlar bulunması ikinci el eşya alımı pazarı gibi farklı pazarların oluşmasına neden olmaktadır.

Örnek vermek gerekirse yüksek gelire sahip olan sınıfta yer alan kişiler kullanmaktan sıkıldıkları eşyalarını daha yeni durumdayken Antalya ikinci el eşya pazarında satarak bu eşyaları yenilemeye giderken orta gelir grubu ise sıfır eşyalara yüksek fiyatlar vermek yerine az kullanılmış eşyaları satın almayı tercih etmektedir.

Yani Kızıltoprak başta olmak üzere Antalya spot pazarı genelde son derece yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hemen Ara